Otrreizējo izejvielu pārstrāde

NordicPlast_logo_140px.jpg  

SIA „Nordic Plast” dibināts 2001.gadā un ir viens no vadošajiem polimēru pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. Mēnesī tas saražo ap 300 tonnām produkcijas, ko eksportē uz Igauniju, Lietuvu, Poliju, Čehiju, Franciju, Nīderlandi, tikai nelielu daļu realizējot Latvijā. Uzņēmums ir konkurētspējīgs polimēru otrreizējās izejvielas sfērā, jo nodrošina augstu granulu kvalitāti (tīrības pakāpe, minimāls citu polimēru piejaukums), ko panāk, pāršķirojot ar rokām pārstrādājamos izejmateriālus un nodrošinot stabilu piegādi. „Nordic Plast” piedāvā arī granulu krāsošanu. Uzņēmumā galvenokārt pārstrādā Latvijā savāktos izejmateriālus, taču ražošanas nodrošināšanai ap 50 % materiālu papildus ieved no citām Eiropas Savienības valstīm, piemēram, Igaunijas un Lietuvas. Galvenie izejmateriāla piegādātāji ir atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi, kuri savāc un šķiro atkritumus.

PET_baltija_logo_70px.jpg

AS „Pet Baltija” dibināts 2003.gada janvārī, un ir pirmā un vienīgā PET pārstrādes rūpnīca Latvijā un lielākā PET pārstrādes rūpnīca Baltijas valstīs - gada pārstrādes apjoms sasniedz 24 725 tonnas. Rūpnīca darbojas divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Uzņēmumā izgatavo caurspīdīgās PET pārslas, gaišās Mix PET pārslas, tumšās Mix PET pārslas un ražošanas blakusproduktus. Produkcija tiek eksportēta uz Dāniju, Poliju, Lietuvu, Itāliju, Nīderlandi, Somiju, Čehiju, Rumāniju un Luksemburgu.  Uzņēmums kā izejmateriālu lieto caurspīdīgas un krāsainas PET pudeles, kuras iegūst no atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā, izejmateriālus ievedot arī no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Dānijas, Somijas, Baltkrievijas u. c.  

EkoPET_logo - 70px.jpg

SIA „Eko Pet” ir Baltijā vienīgā augstas kvalitātes PET granulu ražotne. Rūpnīcas projekts radies ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras līdzfinansējumu atbalstu. Uzņēmumā saražotās granulas piemērotas pārtikas iepakojuma ražošanai. Rūpnīcā uzstādītas Starlinger Group (Austrija) PET plastmasas pārstrādes iekārtas, to jauda gadā ir 10 745 tūkstoši tonnas granulu, no kurām iespējams saražot 270 miljonu PET pudeļu.  „Eko Pet” galvenais partneris un PET pārslu piegādātājs ir tā līdzīpašnieks AS „PET Baltija”.

Maskavas iela 240,
Rīga, LV-1063
Tel: +371 67 799 999
Fakss: +371 67 84 37 65
E-pasts: info@ecobaltia.lv